Baram na podarok PERSISKO MACE,koe kje bide cuvano so mnogu ljubov

Baram na podarok PERSISKO MACE,koe kje bide cuvano so mnogu ljubov

Mnogu sum ljubitel na zivotni,a najmnogu od se posakuvam da cuvam persisko mace,ne sum vo moznost da kupam,ve molam koj kje saka i moze da mi podari,kje bide nasakanoto mace ^_^

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица
Се продава сијамски мачор

Се продава сијамски мачор

Се продава сијамски мачор со сите вакцини, прочистен од надворешни и внатрешни паразити. Мачето има стекнато хигиенски навики..Старо е 2 месеца. Многу е мирно и слатко ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица   |  Цена: 2000.00 mkd
Британската кратка коса мачиња за продажба.

Британската кратка коса мачиња за продажба.

Британската кратка коса мачиња за продажба. маче се добро образовани имаат pedegree. Пасош од ЕУ.
, Ве молиме контактирајте не за повеќе детали.

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица
se prodava

Se prodava

Se prodava dve godisna persiska macka vakcinirana i steknati site naviki

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Кавадарци - пред 3 месеци, 3 седмици
sijamec bara sijamka za parenje

Sijamec bara sijamka za parenje

sijamec bara sijamka za parenje

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 4 месеци, 1 седмица
Sibirska macka Neva Masquerade

Sibirska macka Neva Masquerade

Odgajivacnica sibirskih macaka Neva Masquerade ''Neva Angels'' iz Srbije, prima rezervacije za zlatno leglo. Roditelji su Nejra Gruzellik Melek i Magnus Kuz'kin Dom iz Ruske odgajivacnice. Posetite sajt nase odgajivacnice.
www.nevaangels.rs
Nase macke su snimile reklamu za Makedonsko trziste za Vip. Za vise informacija mozete nas kontaktirati ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 4 месеци, 1 седмица
Ивица и Марица бараат топло домче!

Ивица и Марица бараат топло домче!

Братче и сестриче, 4 месечни мачиња, спасени пред да ги згази кола, прочистени, со стекнати домашни навики, бараат некој да ги сака и да ги чува.
Нашите возрасни три мачки воопшто не ги поднесуваат и малите привремено живеат во шпајз. Навистина заслужуваат вистински дом и некој на кој ќе му ...

обезбедува финансирање на вашиот проект

Обезбедува финансирање на вашиот проект


Сте се борат да се консолидираат вашиот долг или сите од вашиот кредит апликации падне во вода и се враќаат на вас, можете ètes заглавени од страна на банката или имате планови да се направи во наредните денови, ќе треба итна финансирање . Направи повеќе надолу со обесхрабрување, бидејќи јас ви ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Демир Хисар - пред 5 месеци, 3 седмици
шарпланинец

Шарпланинец

се продава женско шарпланинче старо. 4 месеци,окучено е на 16.06.2013,.кучето е вакцинирано и ревакцинирано,прочистено е од глисти за повеке информации јавете се на
072-567-116
078-561-452

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Струмица - пред 6 месеци   |  Цена: 2500.00 mkd
Бенгал Котета

Бенгал Котета

3 месеци Бенгал мачиња на располагање. мачиња се вакцинирани и имаат свои трудови

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Струмица - пред 6 месеци, 1 седмица
Podaruvam mali machenca

Podaruvam mali machenca

Подарувам 3 мачиња на возраст од 2 месеци. Чувани се во домашни услови, чисти, убави, преубави. Се викаат Изабела, Шарлота и Михаелчо. ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 6 месеци, 1 седмица
BARAM NA PODAROK PERSISKO MACE-ke bide mnogu dobro cuvano i sakano

BARAM NA PODAROK PERSISKO MACE-ke bide mnogu dobro cuvano i sakano

mnogu sakame mace persisko, no ne sme vo moznost da kupime-ve molam koj saka i moze da donira edno-ke bide najsakanoto mace :)

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 6 месеци, 3 седмици
BARAM NA PODAROK PERSISKO MACE-ke bide mnogu dobro cuvano i sakano

BARAM NA PODAROK PERSISKO MACE-ke bide mnogu dobro cuvano i sakano

mnogu sakame mace persisko, no ne sme vo moznost da kupime-ve molam koj saka i moze da donira edno-ke bide najsakanoto mace :)

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Скопје - пред 6 месеци, 3 седмици
Подарувам три месеци старо машко маченце

Подарувам три месеци старо машко маченце

Подарувам три месеци старо машко маченце, родено од домашна вакцинирана мачка. Ако сакате ке ви го испорачам до дома.

Подарувам мачиња (Битола, Bitola)

Подарувам мачиња (Битола, Bitola)

Подарувам 2 мачиња, 2/3 месеци стари. Ги најдов на улица, сами и напуштени. Неможам да ги чувам и да се грижам за нив бидејќи немам услови, имам само 16 години, а моите родители не ми дозволуваат. Ги подарувам само на вистински љубители, ве молам контактирајте ме 076/544-645.

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Мачки  |   Битола - пред 7 месеци, 1 седмица